Co napsali o Goodly

Goodly je společnost zabývající se výrobou proteinových nápojů ve formě prášků, které jsou určeny k rozmíchání ve vodě. Proteiny, nebo také česky bílkoviny, jsou zcela zásadní při hubnutí, jelikož snižují pocity hladu, chuti na sladké a riziko jo-jo efektu. Ideální jsou pro časově vytížené osoby, které nemají dostatek času na přípravu jídla, ale potřebují doplnit bílkoviny. Goodly je vyráběno ve čtyřech příchutích: vanilkové, čokoládové, ale také s příchutí lesní směsi či v chuťově neutrální variantě. Goodly nabízí také několik variant svého produktu a každý si tak přijde na své. Před nákupem takovéhoto typu produktu je ale na místě si přečíst, jaké názory na něj mají uživatelé. Na webových stránkách Goodly můžete tedy najít sekci Napsali o nás Goodly.

Goodly

Zde se dozvíte, že o produktu Goodly napsal například web Rozumné hubnutí, který se zabývá výživou a hubnutím nekomerčním a nezávislým způsobem. Stojí za ním paní doktorka Václava Kunová, která se snaží čtenářům webu radit s tím, jak zhubnout a být spokojeni sami se sebou.

V článku o Goodly byly vlastnosti nápoje rozděleny na pozitiva a negativa. Mezi pozitivy zmiňovala paní doktorka především jejich nutriční hodnotu a složení. Déle byla vyzdvižena chuť proteinového nápoje Goodly a také praktičnost balení. Pozotivně je také nahlíženo na cenu za jednu porci, která se pohybuje dle velikosti balení od 48 Kč do 60 Kč. Jako jediné negativum byla zmíněna pouze dostupnost, jelikož je Goodly dostupné pouze na webových stránkách www.goodly.cz.

Balení a příchutě Goodly

Dále byl produkt Goodly zmíněn ve článku 5 dietních chyb na serveru Blesk pro ženy. Goodly je označeno jako řešením pro čtenáře, kteří se při hubnutí trápí hladem nebo nesnídají, jelikož Goodly je schopno nahradit menší jídlo.

Proteinový nápoj Goodly testoval také Tomáš Zahálka, který je konzultantem online marketingu. Jeho práce je časově velmi namáhavá a pomocí Goodly se stravuje rychle, ale zdravě. Po měsíci testování uvádí, že Goodly nahradilo dvě třetiny jeho jídelníčku.