Spousta radosti v jednom koši

Také se vám zdá na podzim život trochu posmutnělý? Na někoho působí toto roční období někdy až téměř depresivně. Všichni potřebujeme k tomu, abychom měli radost ze života, blahodárné sluníčko a teplo. Citlivým osobám stačí, aby některý týden bylo jen zamračeno a ani to nemusí být na podzim. Do duše se jim usadí smutek a všechno se jim zdá šedivé. Proto je zapotřebí, abychom si vzájemně dělali radost.

 • Co každého z nás potěší nejvíce?
  • Pocit, že si na nás někdo vzpomněl.
  • Že někomu stojíme za to, aby nás překvapil nějakým milým dárkem.

koš darem

Zkuste si takovou situaci představit. Jste doma a najednou někdo zazvoní. Za dveřmi stojí kurýr a podává vám ne jeden dárek, ale rovnou celý koš překvapení. Okamžitě zapomenete na všechny starosti a pustíte se do vybalování. Proč tedy neudělat někomu podobnou radost? Jistě máte ve svém okolí někoho, kdo si to zaslouží.

Malé kouzlo, které potěší

Do dárkových košů se dá dát leccos. Nejlepší volbou je ale něco, co je přímo určeno pro obdarovaného. Z čeho prostě zjistí, že je to opravdu pouze pro něho. Není těžké zkompletovat dárky tak , aby to vyšlo.

 • Pokud je váš blízký milovníkem čokolády, pak jistě uvítá směs různých druhů, kterým rozhodně neodolá.
 • Čajoví gurmáni si také mohou přijít na své.
  • Na našem trhu je nepřeberné množství různých druhů a různých příchutí.
  • Už se nemusíme složitě rozhodovat mezi černým a zeleným.

košík čokolády

Posledním trendem v oblasti stravování je zdravá výživa. Ani v tom nezůstávají výrobci pozadu. A co by mělo být onou pověstnou třešničkou na dortu? Malá pozornost, která bude mezi všemi dobrotami ukrytá. Třeba nějaký vkusný talisman pro štěstí. A DEPRESIVNÍ NÁLADA JE PRYČ. Zmizela jako mávnutím kouzelného proutku. Možná, že to nebude trvat dlouho a někdo se bude snažit podobným způsobem udělat radost i vám.