Nevěra neznamená konec manželství

Každý manželský pár čas od času může projít krizí, ostatně nástrah nabízí náš svět mnoho. Nevěra mezi manželi je tedy poměrně častým jevem a mnoho manželských párů ji takzvaně neustojí a dospějí k rozvodu. Nevěra je totiž velmi bolestivá pro podváděného z manželů. A je jedno, zda se jednalo o jednorázový úlet a pomatení smyslů nebo o paralelní vztah s někým jiným. Nevěra bolí a ubližuje stále stejně. V současném uspěchané době nemáme na partnera tolik času, každý buduje kariéru, musí být flexibilní, aby podával nejlepší výsledky, anebo naopak tráví v práci mnoho času, aby uživil rodinu. Dnešní doba je složitá, uspěchaná a také velmi sobecká. Mnoho lidí myslí nejdříve na sebe a své potřeby a poté až na partnera.

face-1370955_960_720

Z mnoha vztahů vyprchala úcta a ohleduplnost. Je stále složitější jen tak se zastavit, vše vypnout a trávit čas s partnerem a rodinou. To se nám podaří mnohdy pouze 1x nebo 2x do roka při společné dovolené a i tam nás pronásledují sociální sítě a podobné poutače naší pozornosti. Lidé již často sedí vedle sebe a místo toho, aby byli jeden pro druhého a povídali si, tak se každý věnuje svým záležitostem na mobilu, tabletu a podobně.

consulting-1739639_960_720

Člověk po mnoha letech manželství snadno odolá svodům jiné osoby, jež mu nabízí vzrušení a dobrodružství, anebo se zkrátka zamiluje do někoho jiného. V obou případech vyvstává v současném manželství problém, který je potřeba řešit. Pokud jste z našeho hlavního města nebo okolí, anebo odkudkoliv z České Republiky, doporučujeme vám navštívit manželskou poradnu v Praze. Zkušený odborník vám poradí, jak se s celou situací vyrovnat, jak si najít s manželem zpět společnou cestu životem, jak mu odpustit, anebo naopak, jak vztah ukončit s gracií, bez hádek a negativních dopadů. Nevěra je velmi složitá a těžká životní situace a žádný z nás by jí neměl řešit sám, ale využít možnosti konzultací u odborníka, který opravdu pomůže.