Získejte důstojnost zpět

Jste do svého partnera zamilovaná a ten se rozhodne, že už s vámi nechce dál být. Způsobů, jak situaci řešit je nekonečné množství, ačkoli nejspíš nejdříve propadnete naprostému zoufalství, dále už se reakce mohou lišit. Některá žena, se začne doprošovat a prosit, aby se k ní muž vrátil, slibuje mu hory doly, jak se zlepší apod. a jiná žena si naoko udrží svoji důstojnost a nedoprošuje se, chladně se s mužem rozloučí, nicméně raněná je stejně jako ta v prvním případě.
tenčení v dešti
Ovšem téměř všechny ženy spojuje jedno, touha se muži pomstít a ukázat mu, o co přišel . Takže jakmile se žena po několika dnech či týdnech dostane z prvotních depresí a sebelítosti, začne na sobě pracovat. Nejlépe po všech stránkách. Obvykle to začíná pravidelným docházením do fitcentra, kde zapracuje na své postavě, vždyť na její bříško nebo zadek měl neustále nějaké připomínky. Taky se obvykle navštěvuje kadeřnici, trocha toho šmrncu do účesu přece taky nebude na škodu. Ale některé ženy zajdou ještě dál. Především ty, které od svého partnera neustále poslouchaly, jak by se měly neustále zdokonalovat a zlepšovat ve svém vzdělávání, aby mohly dosáhnout na lepší pozici nebo si najít lepší práci, akorát těmto mužům obvykle tak úplně nedocházelo, že to jaksi nešlo skloubit s praním, želením, úklidem a vařením, které žena ve společné domácnosti prováděla, samozřejmě i pro něj. Takže konečně má žena na všechny tyto aktivity, jako jsou jazykové či jiné kurzy, čas. Jakmile žena všechny tyto „procedury“ po mnoha měsících absolvuje, nastává mnohdy velmi vtipná situace.
dívka s prskavkou
Muž si konečně uvědomí, o co vlastně přišel a mnohdy se chce i vrátit zpět. Což by logicky ženu mělo velmi potěšit a vzít ho na milost, ovšem většinou nastává jev naprosto opačný. Žena si totiž za tu dobu uvědomila, že muž, se kterým žila, rozhodně nebyl žádná výhra, navíc jí za poslední měsíce rapidně stouplo sebevědomí a začalo se jí v životě více dařit. Takže nakonec dosáhla svého, potupila onoho nevděčníka a sama je teď se svým životem mnohem spokojenější.