Zemní bazén

Bazény do země jsou bezesporu ty nejlepší, co můžeme mít. Víte, já kdysi měla takový obyčejný bazén. Byl celý z plastu, jednoduše nafukovací bazén. Ten má velkou výhodu v tom, že je velmi levný a dá se koupit v jakékoli velikosti. Já vždy mám doma na zahradě dva. Jeden takový malý, protože mám ráda rychlé osvěžení nohou. Hodně pracuji v létě na zahradě, kde si i ráda posedím s přáteli u kávy nebo chlazených nápojů. A právě v takových horkých dnech si ráda užívám, že si nohy dám do studené vody. Dříve jsem tam měla obyčejný lavor s vodou, ale to vypadalo velmi nevzhledně. Takový lavor byl stejně takový moc malý a nic většího jsem neměla.

V bazénu je příjemné osvěžení

Víte, opravdu jsem potřebovala něco, co bude na zahradě pěkně vypadat a zároveň aby to uspokojilo moje potřeby. Nakonec jsem dala na kamarádku, která mi právě poradila malý nafukovací bazén, takový, který mají malé děti. A byl to opravdu skvělý nápad! Krásně se hodí na zahradu, ladí mi s mými růžemi a dalšími květinami a je to fajn. K tomu jsem si pak pořídila i můj oblíbený velký bazén, kde relaxuji opravdu denně. Nerada jen tak ležím a lenoším, a tak stále něco dělám nebo se hýbu, a tak právě zlatý odpočinek ve formě osvěžení v bazénu si jistě zasloužím. Pak ale přišel velký zlom. Pořídila jsem si pejska z útulku.

Čistá voda v bazénu je nutností

Chyběl mi doma společník, a tak pes byl volba číslo jedna. Jenže jsem si neuvědomila, že pes bude ničit můj bazén. Stále na něj skákal a snažil se pít vodu. A když se mu to nedařilo, tak na něj vyskočil. A bohužel jak byl pes těžký, tak se roh bazénu ohnul a pes spadl do bazénu. A samozřejmě, jak chtěl pes ven, tak zničil celý bazén. Byl prostě na odpis. Byla jsem naštvaná a v šoku. Nakonec jsem se musela zařídit jako můj soused. Ten se rozhodl, že bude mít bazén, který je do země. Myslím, že to je opravdu skvělý nápad, protože takto je pak jisté, že se bazén nezničí a pes ho neprokousne. To doporučuji i vám. A více informací máte na našem webu.