Tipy na byznys

·         Profesionální fotografie z dronu

Toto je novodobý byznys, kdy si koupíte dobrý dron s kvalitní kamerou za 30tis. Kč nebo více a poté si zaplatíte a uděláte certifikát profesionálního řidiče dronu. Ten vás vyjde na přibližně 5 tisíc Kč. Když máte vše splněno, můžete své služby fotografií a videí ze vzduchu, začít nabízet zákazníkům na svatbách a jiných akcích. Průměrný řidič dronu si účtuje přibližně 5-10 tisíc Kč za jednu zakázku, což je velice slušný výdělek.
posílání zpráv online

·         Automat na kávu

Nejdříve je nutné zainvestovat do automatu na kávu a jiné teplé nápoje, jehož cena se pohybuje od 20 do 80 tisíc Kč. Je možné koupit také automat z bazaru, kde se dají najít automaty i do 10 tisíc Kč. Nejtěžší část tohoto byznysu je najít vhodné místo na umístění automatu, jako například nemocnice, nádraží nebo školu a poté si ho najmout. Když je vše zařízeno, stačí automat dopravit na místo a doplňovat ho dle potřeby. Tímto se dá přijít na pasivní příjem v řádech tisíců až desetitisíců Kč.
profesionální dron

·         Dropshipping

Jde o přeprodávání produktů z Číny do Česka nebo do jiných zemí. Musíte najít na čínských obchodech kvalitní a originální produkt, který moc lidí nepřeprodává, což je asi ta nejtěžší část tohoto byznysu. Když máte vybraný produkt nebo obor, kterým byste se chtěli zabývat, je nutné si založit e-shop, kde budete prodávat. Samozřejmě vám musí někdo produkty kupovat, tedy si musíte vytvořit dobře cílenou reklamu například přes Facebook, protože zde je možné získat za poměrně nízkou cenu dostatek zákazníků. Domluvíte se s čínským prodejcem a pokud bude mít někdo o produkt na vašem webu zájem, přesměrujete informace o objednávce prodejci a ten automaticky pošle produkt přímo na adresu zákazníka. Zisk získáte, jelikož produkt na vašem e-shopu bude za vyšší cenu než u prodejce. Tento byznys je v České republice hodně rozšířený, a proto je jeden ze záporných bodů vysoká konkurence.