Láska na první pohled – jak ji prožívají ženy a jak muži

Je to taková škola života. Projdeme si touto fázi všichni. První pohled a lítáte v nebi, nebo naopak chvilkové pobláznění? A není láska na první pohled, jenom mýtus? Jak ji prožívají obě pohlaví?

černobílá láska
Z pohledu ŽENY

Citlivost – Romantika – Naivita


1.      Citlivky – ženy dokážou daleko více projevit své emoce, otevřít se, mluvit o tom, co cítí a také milovat. Nejsem si jistá, jestli to není spíš smůla, ale žena se dokáže zamilovat strašně rychle a následně se i odevzdat. To, jestli toho muž zneužije, nebo ne, žádná z nás neovlivní. Proč jsme, ale tak zatraceně sentimentální? Často, to muže úplně odradí.


2.      Romantičky – toužíme po vášní, po romantice, po velké lásce a neustálé pozornosti! Všechno si více malujeme a prožíváme prvotní zamilovanost jako naprostou explozi, i když to ve skutečnosti taková hitparáda ani není. To, že vám přijde jako naprosto romantické gesto fakt, že vám donesl kytku, upravil se a zaplatil kino, vám ještě nedává impuls k tomu, ho automaticky milovat.


3.      Naivky – muž řekne cokoliv, co je potřeba, aby ženu dostal. My ženy jim všechny kecy zobeme z rukou a naprosto hltáme každý kompliment, který od nich dostaneme. Stačí několik pár slov a my létáme ve výškách, někde v oblacích, přitom by nebylo od věci držet se spíš při zemi! Nedívejte se jenom přes růžové brýle.

Z pohledu MUŽE 

Šarm – Galantnost – Smysl pro humor


1.      Charisma – takovému šarmu, jaký má muž na první schůzce, lze jen těžko odolat. Je vnímavý, poslouchá vás, zajímá se o vás, aby si vás získal. Využívá všechny své klady a schopnosti, aby na vás zapůsobil, pokud se mu líbíte, tak za každou cenu!


2.      Gentleman – vyzvedne vás autem, přinese vám květiny, pozve vás na večeři a otevírá dveře. Je dokonalým mužem, po jakém tak upřeně toužíte, a kterého jste tak marně hledala. Patří vám každý jeho pohled a to, vás dostává do kolen! A jemu to úplně učaruje.
zimní romantika


3.      Vtipálek – muži je jasné, že pokud vás na prvním rande nerozesměje, zřejmě se s ním už nesetkáte. Pokud má nějaký smysl pro humor, vytáhne ho hned na začátku a v takovém duchu se bude snažit i zůstat. Je vtipný a vy se smějete, to zase muže naprosto dostává!