Kurzy kresby a malby

Pokud si chcete obohatit svůj život a zapojit do něho tvůrčí způsob vyjadřování, udělejte první krůček do světa barev a přihlaste se do kurzu. Jeho cílem není udělat z vás během jednoho dne profesionálního malíře, ale pomoci vám znovuobjevit schopnost kreslení a malování. Kurz vás nasměruje pro další samostatnou tvůrčí činnost, kterou pozitivně využijete i v jiných oblastech života. Pro úplné začátečníky je vhodné projít jednodenním programem, ve kterém účastníci získají teoretické i praktické zkušenosti se všemi základními výtvarnými technikami. A vyberou si tu, která je jim nejbližší:
• uvolňovací technika– kresba tužkou, první pokusy o zobrazení jednoduchých obrazců
• kresba uhlem– začíná linkou a plochou, pokračuje stínovaním, zaměřením na detail a proporce
• kresba pastely– přechod k práci s barvami, první barevné kombinace a míchání barev
• malba– malování akvarelovými a temperovými barvami na papír, začátek barevných fantazií
malba květiny¨
Kreslení a malování přinese do vašeho života radost a začnete si více v tomto způsobu projevu věřit. A neustále svoje dovednosti pod odborným vedením vylepšovat. V současné době jsou čím dál populárnějšíkurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou.
malovaný portrét
Tento způsob je nejefektivnější vyučovací metodou kreslení na celém světě, s viditelným posunem v kreslení vůbec. Jako první ji vyzkoušela a zavedla do výuky profesorka Betty Edwars. V pravé části mozku jsou uloženy city, sny, fantazie a tvořivost. Pravá část mozku, na rozdíl od levé, která ovládá logiku, myšlení, fakta a čísla, nezná žádná omezení. Vyrovnáním obou mozkových hemisfér přináší, kromě úspěšného kreslení, možnost otevření dveří do dalších tvůrčích oblastí uvnitř každého z nás. Jsou to kurzy, které vás budou bavita pomohou změnit celkový pohled na sebe sama i na okolní svět. Což se příznivě projeví v osobním i pracovním životě.