Hra na indiány začíná pořízením stanu teepee

Miluje vaše dítě dobrodružství a hry spojené s fantazií? V takovém případě si jistě rádo hraje i na indiány a společně se svými kamarády objevuje nepoznané. Abyste však jeho hru ještě zdokonalili, v naší nabídce mu můžete zakoupit i opravdové teepee pro děti Chytrá liška, které dokonale vylepší i design jeho pokojíčku.

dítě v pokojíčku

Hra, která je více než jenom smyšlená

Na dětství je báječné to, že díky dětské představivosti je svět mnohem krásnější a zajímavější, než připadá nám dospělým. Tuto schopnost byste měli podpořit i ve vašem dítěti, a to tak, jak to jenom půjde.

Podaří se vám to ve velké míře i díky prvkům, které jeho fantazii a hrám přidají na úrovni. Stan, ve kterém si může nejen hrát, ale i schovávat se a prožívat v něm mnohá dobrodružství je skvělou investicí, kterou byste měli učinit i pro vaše dítě.

Finance, které do takového stanu vložíte se vám nepochybně vrátí v podobě spokojenosti vašeho dítěte a jeho hraní, které půjde ruka v ruce s jeho představami.

indiánské teepee

Prodyšný a v originálním stylu

Tento druh dětského stanu se vyrábí z prodyšného materiálu lehké látky, která je ovšem kvalitní a v případě nutnosti i snadno udržovatelná, kdy ji můžete vyprat a zbavit ji tak nejen skvrn, ale i prachu. Co je však na něm všeobecně jedinečné je jeho styl, který je na rozdíl od jiných dětských domečků zcela originální.

Díky tyto skutečnosti se rovněž považuje za moderní doplněk do dětského pokoje, který v něm udělá krásnou podívanou a více ho zútulní.

V našem sortimentu kvalitních hraček a všech prvků potřebných na hraní nalezete modrou variantu, která osloví kluky, ale o nic hůře na tom nebudou ani malé princezny, kterým se zalíbí neutrální bílá barva doplněna o pěkné kresby. Je na vás, jaký typ si z nabídky dostupných vyberete, ale spolehněte se na koupi, které nebude podléhat zklamání dospělých a ani dětí.