Eliminujte vrásky


Vypadat mladší je snem zejména žen, které se jen těžko smiřují s tím, že vlivem stárnutí se jejich pleť mění. Do naší kůže se vrývají jemné vrásky už okolo třicátého roku, a postupně se prohlubují. Zhruba v padesáti letech se vrásky začínají prohlubovat a přidávají se k tomu pigmentové skvrny. Kvůli tomu je na nás vidět, že už nejsme nejmladší. Asi se nenajde nikdo kdo by se těšil na to, až se na jeho tváři objeví první známky stárnutí. Proti tomu lze bojovat vhodnou kosmetikou, ale především prostřednictvím doplňků stravy.

prášek kolagen

Jedním z nich je kolagen. Právě ten má největší vliv na elasticitu naší pokožky. Naše tělo si jej umí samo tvořit, ale postupem času o tuto možnost nevratně přichází. Proto je důležité kolagen doplňovat nejen z jídla, kde ho přijmeme jen minimum, ale právě i z doplňků stravy. Při výběru kolagenu je nutné vybrat takový, který vám opravdu dodá potřebnou denní dávku potřebné účinné látky. Protože jej v posledních pár letech propaguje celá řada lidí, je potřeba vybírat opravdu pečlivě. Orca collagen je jedním z nejlepších kolagenů na trhu. Jeho účinky jsou podložené mnoha vědeckými studiemi. Pokud se chcete dozvědět o našem kolagenu víc, projděte si náš web, kde najdete spoustu článků na téma jak kolagen funguje.

kolagen prášek

Stárněte pomaleji
Je jasné že bez výraznějších plastických zákroků nejspíš známkám stárnutí neunikne nikdo. Při správné péči o svoje tělo zevnitř i zvenčí ale můžete vypadat mladší. Je potřeba se věnovat péči o pleť už od zhruba třicátého roku, a pravidelně používat kosmetiku, která vám vyhovuje. Zároveň je nutné dodržovat pitný režim a kvalitně spát, protože i tyto věci mají velký podíl na tom jak vypadáme a jak se cítíme. Vyberte si náš kolagen, který vám pomůže udržet mladistvý vzhled déle než kdybyste jej neužívali vůbec. Je vhodný pro ženy i pro muže.