Do módy se vrací retro

Už se vám někdy stalo, že jste šli po ulici, a když jste někoho uviděli, připadli jste si, že jste se vrátili v čase? Není to nic zvláštního. Pokud alespoň trochu sledujete módní trendy, tak víte, že už delší dobu je opět trendy retro styl. Takže jestli vlastníte ve vlastním šatníku nějaké starší kousky, které vám bylo líto vyhodit, teď máte příležitost je zase trochu provětrat. Na škodu nebude zapátrat v šatníku maminek nebo dokonce i babiček. Nikdy nevíte, kde se může skrývat poklad.

košile obuv klíče

Skvělé je všechno z džínoviny. Nebojte se sáhnout po riflové bundě, šortkách, sukni a samozřejmě kalhotách. Samozřejmě, že všechno z džínoviny být nemusí. Na škodu nejsou všechny ostatní látky a z nich vyrobené například volné kalhoty s vysokým pasem, stejně tak šaty s různým stylem a délkou, kloboukům a dalším kouskům.

Už jste našli svůj retro poklad? Teď už ho jen stačí skvěle sladit s dalšími módními kousky a doplňky. Kouzlo tkví ve sladění moderního stylu se starým. Vykouzlíte tak váš vlastní osobitý styl, jenž bude neokoukaný a výjimečný. Kouzlo tkví v tom, že mnoho starších kousků už pravděpodobně v žádném obchodě neseženete a pokud ano, bude se nejspíš jednat o Second hand, ale i v tomto případě je šance dosti nízká. Je pravda, že výrobci a návrháři se snaží napodobovat staré módní kousky, jak to jde, ale nemohou se rovnat originálům, které sebou nesou kromě stylu i vlastní příběh.
retro účesy

Zkuste třeba obyčejné upnuté černé kalhoty, do nich zastrčte košili a na ni si dejte retro riflovou bundu v kombinaci s vysokými podpatky. Do vlasů si dejte barevnou mašli a outfit je hotový. Jednoduché, zajímavé, moderní a okouzlující. Pamatujte si, že v jednoduchosti je krása, ale zároveň, že fantazii se meze nekladou.

Nebojte se experimentovat a buďte kreativní. Všechna snaha se počítá a kdo říká, že to nemžete být právě Vy, kdo určí další nové módní trendy?